ruenuk

Архив новостей - Гимназия "Очаг"

Европейский день языков впервые отмечался в 2001 году как составная часть проводившегося тогда Европейского года языков. По его завершении Комитет министров Совета Европы решил отмечать День языков ежегодно, 26 сентября. В этот день миллионы людей в странах, входящих или не входящих в Совет Европы, организуют сами или принимают участие в мероприятиях, способствующих продвижению языкового разнообразия и посвященных обучению неродным языкам.

Цель проведения Европейского дня языков заключается в том, чтобы привлекать внимание к богатому языковому и культурному разнообразию Европы, которое следует поддерживать, а также расширять диапазон языков, которым люди учатся на протяжении всей своей жизни, развивая языковые навыки и укрепляя взаимопонимание между народами. Европейский день языков является возможностью воздать должное всем европейским языкам, включая редкие, и те, на которых говорят мигранты.

 

Літо в самому розпалі. Але це час не тільки відпочивати та оздоровлюватися, і час для саморозвитку. Наші вчителі наполегливо готуються до нового навального року, вивчають сучасні технології, що пропонує концепція «Нова українська школа».

 

 

 

 

8 травня до державної пожежно-рятувальної частини №27 , що у Київському районі міста Харкова на екскурсію завітали маленькі вихованці гімназії. Діти прийшли аби поспілкуватися зі справжніми рятувальниками, ближче роздивитися пожежний автомобіль та дізнатися цікаву інформацію щодо дотримання правил безпеки.

30 хлопчиків та дівчаток із захватом зайшли до підрозділу, де мали серйозну розмову із диспетчером пожежної частини, який розповів дітям, що в жодному разі не можна дзвонити до служби порятунку лише з цікавості або заради розваги, тому що згаяний час на хибний виклик може вартувати чийогось життя.

Наступним етапом екскурсії було знайомство з найцікавішим експонатом - великою пожежною машиною. Малюкам дозволили приміряти пожежні каски, посидіти за кермом та навіть подавати воду з пожежного стволу.

Окремим етапом екскурсії була бесіда щодо важливості правильної безпечної поведінки. Рятувальники розповіли про правила поведінки на воду, заборону купання у незнайомих місцях, поведінку у лісі та у разі виявлення невідомих предметів, схожих на боєприпаси часів війни.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, малеча ставила багато запитань стосовно роботи рятувальної частини, отримала безліч позитивних вражень та яскравих емоцій.

На завершення діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію, пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки та зробили фото на згадку!

 

 

Встречаем весну творчески. Для первоклашек гимназии, проведен мастер-класс по изготовлению украшений для мам, бабушек, сестричек и просто любимых девочек. А помогала им в этом Ирина Сергеевна Кондратюк.

Гнилицкую Таисию, ученицу 8 класса - II место.

Мохонько Леонида, ученика 8 класса – III место.

Улыбки 2017 года

9-11 грудня відбулися фінальні дебати проекту "Молодь дебатує". Приємно бути частиною цього дійства. Із задоволенням чекаємо на наступну хвилю дебатів, продовжуємо опановувати методику та відточувати майстерність. Дякуємо, Ользі Пішель, Віолі фон Крамон, за цей проект, за методику, яка розвиває критичне мислення для розбудови демократії. Спасибі, Ользі Чичиній, за привітання учасників проекту та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Мысливцева Константина, ученика 11-А класса.

Черемнова Александра, ученика 10-Б класса.

Рассоху Юрия, ученика 10-А класса

Атрошенко Никиту, ученика 7 класса.
Русакова-Бойчук Ярослава, ученика 6 класса.

Учні приватного НВК "Гімназія ОЧАГ" дебатували на регіональному етапі німецько-українського проекту "Молодь дебатує" з теми