Пробне ЗНО - Гимназия "Очаг"

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

ЗАПРОШУЄ ПРОЙТИ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


Участь у пробному ЗНО дасть змогу:

· ознайомитися із процедурою проведення;

· психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

· навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;

· правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;

· отримати результат з певного предмета тощо.
 

 

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, зматематики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Терміни проведення ЗНО-2022

 

Відповідно до наказу МОН України від 05.05.2021 № 498 зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти проводитиметься з 23 травня до 15 липня 2022 року.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами МОН України від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року № 1426, від 04 грудня 2019 року № 1513.

 

Перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

 

 1. Українська мова
 2. Українська мова та література
 3. Математика (рівня стандарту)*
 4. Математика
 5. Історія України
 6. Англійська мова
 7. Іспанська мова
 8. Німецька мова
 9. Французька мова
 10. Біологія
 11. Географія
 12. Фізика
 13. Хімія

* Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) здійснюється лише для проведення державної підсумкової атестації; результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) за рейтинговою шкалою 100-200 балів не встановлюються.