У Харківській області проведуть мультипредметне тестування - "Гімназія ОЧАГ"

У Харківській області проведуть мультипредметне тестування

У Харківській області проведуть мультипредметне тестування

 

МОН внесло 5 міст Харківщини до переліку населених пунктів, де цього року випускники шкіл зможуть скласти національне мультипредметне тестування.

 

🔸Пункти тестування для випускників створять у Харкові, Богодухові, Валках, Краснограді та Лозовій. 

 

“Спільно з територіальними громадами області формуємо бази даних усіх закладів, установ, організацій, на базі яких буде проведено національний мультипредметний тест”, - зазначили в Департаменті науки і освіти ХОВА. 

 

🔸Як повідомили в Міністерстві освіти і науки, від сьогодні й до 7 червня триватиме перший етап підтвердження участі у складанні національного мультипредметного тесту. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login)

 у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

 

▪️ вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);

▪️ зазначити своє прізвище та ім’я;

▪️ обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ». 

 

“Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування. На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування”, - зауважили в МОН.

 

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.