Проєкти - "Гімназія ОЧАГ"

  

.

Ціль проекту:

Підвищення мотивації молоді до створення власних проектів шляхом отримання базових актуальних знань в сфері маркетингу, фінансів  і управління та оволодіння школярами навичок створення власної фірми і продукту, які є актуальними в сучасному світі.

  

. GoCamp – це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом трьох тижнів діти зможуть узяти участь у реалізації проектів та завдань у межах чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я

  

Logo КАРТА ПРОФЕСІЙ – це унікальний освітній проект для школярів, що допомагає їм зрозуміти світ професій, важливі навички та кар’єрний шлях у різних професійних сферах.  Мета проекту, щоб діти обирали майбутню професію свідомо.

Прoект «Молодь дебатує» в Харківському навчально-виховному комплексі гімназії "ОЧАГ".

Ініціатива «Молодь дебатує» спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовника/-ці, дискутуючи на суспільно важливі теми.

Гимназия является официальным экзаменационным подготовительным центром Кембриджского Университета.

Здесь можно подготовиться к сдаче одного из экзаменов Cambridge English: 

Young Learners или YLE

Cambridge English: Young Learners — линейка экзаменов, созданных Кембриджем специально для детей 7-12 лет, чтобы оценить прогресс в изучении английского языка по направлениям: чтение, аудирование, говорение, письмо. Экзамены разработаны и поданы в занимательной форме, поэтому сдача их проходит легко и интересно для детей.