ruenuk

GoCamp After school - Гимназия "Очаг"

GoCamp After school

 
  Наша гімназія бере активну участь у Всеукраїнському проекті «GoCamp After school», який спільно з найбільшою українською телекомунікаційною компанією «Київстар», розробили програму табору «GoCamp», що вчить дітей не просто теорії, а дає достатню базу практичних знань для майбутнього. Програма розрахована на десять днів протягом яких ми навчаємо дітей створювати ідеї для вирішення будь-яких проблем та не боятися помилок, навчатися протягом усього життя, працювати в команді, взаємодіяти з іншими та намагатися реалізовувати власні проекти.

  Наші учні при підтримці вчителів англійської мови та волонтерки із Єгипту Ясмін Мансоур грали в ігри, брейнстормили, малювали мапи ідей, креативили, спілкувалися з ментором від «Київстар» і, як результат - розробили ідею мобільного додатку Travel App під назвою «Chicken Go».

По завершенні проекта нас привітала компанія Київстар:

«Величезна подяка кожному, хто брав участь у проекті GoCamp AfterSchool та з кожним кроком програми вражав нас все більше і більше!

Настав час обирати переможців серед проектних робіт школярів вересня місяця. І знову обирати надзвичайно важко!

Бо у кожній роботі легко можна побачити важку працю та наполегливість, натхнення та цілеспрямованість, креативність та інтерес!

Дякуємо всім вчителям, що були наставниками дітям та допомагали їм створювати нове. Без Вас ця програма не стала б дійсністю і ми б не мали змоги її реалізувати.

Ще раз зауважуємо, що обирати кращих було дуже непросто - були оцінені креативність, структурність, рівень деталізації та в цілому бажання до перемоги :)

Отже, декілька шкіл та проектів, особливо яскравих, було відзначено, а саме: Харківський приватний навчально-виховної комплекс гімназія ОЧАГ з додатком "Chicken Go"

Вітаємо команду та бажаємо успіху у майбутніх проектах! Працювати з Вами було надзвичайно приємно!»

Наші переможці, учні 9-А класу,

які отримали подарунки від Київстар:

Акопян Ольга

Амельченко Микита

Братовченко Арина

Вовк Гліб

Гнилицкая Тая

Заєць Олександр

Колесник Марія

Лаптев Микита

Шестопал Ганна