Вітаємо, Ракова Михайла, учня 5-Б класу, з перемогою у ХХV міжнародному фестивалі і ХV міжнародному інтернет-конкурсі "Ренесанс гітари"! - Гимназия "Очаг"

Вітаємо, Ракова Михайла, учня 5-Б класу, з перемогою у ХХV міжнародному фестивалі і ХV міжнародному інтернет-конкурсі "Ренесанс гітари"!

 

 Запланований у столиці  Президентським фондом Леоніда Кучми "Україна" весняний сольний  концерт Михайла Ракова, талановитого юного харківського гітариста (клас педагога Дениса Панченка), не відбувся через карантинні обмеження, однак Михайло не перестає вдосконалювати фахову майстерність.

 

IMG_6996.JPG

 

Харків'янин узяв участь у ХХV міжнародному фестивалі і ХV міжнародному інтернет-конкурсі  "Ренесанс гітари", що традиційно проходив у Гомелі (Біларусь) 11 - 30 квітня. Участь брали  діти і дорослі з України, Росії , Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Туреччини, Греції. Конкурс зібрав майже 300 учасників. Тому поважному журі довелося добре попрацювати, щоб обрати найкращих. Віртуозна гра Михайла Ракова забезпечила йому 1 місце у номінації "класична гітара" у 1 віковій категорії.

 

IMG_6997.JPG

 

 Хлопчик продемонстрував блискучу техніку  і високу культуру виконання таких творів:

 «Les Folies d’Espagne aveo variations» Fernando Sor

(Див. за посиланням https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=bzBt0TlXUBk)

 «Zapateado regino» Sainz de la Maza.

(Див. за посиланням https://m.youtube.com/watch?v=QyF9UJ8D4QE&feature=youtu.be)

 

Попереду у Михайла чимало конкурсів, які, на жаль, перенесено через пандемію коронавірусу, проте гітарист готується до них, а ми вітаємо його і зичимо нових творчих радощів. 

 

 

 

 

 https://kuchma.org.ua/fund/foundation/22000/… Фонд - Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна"