Інформація про порядок отримання електронного квитка харківського школяра для пільгового проїзду в міському електротранспорті та умови користування ним. - Гимназия "Очаг"

Інформація про порядок отримання електронного квитка харківського школяра для пільгового проїзду в міському електротранспорті та умови користування ним.

- Кількість поїздок у трамваї та тролейбусі на місяць не лімітована
(до 1 числа місяця, коли дитина користуватиметься на карточку треба покласти: 
15 грн. (трамвай або тролейбус)
20 грн. (трамвай та тролейбус) 
Будь-яку суму для поїздок на метро (від 2 грн. одна поїздка), але кількість поїздок за 2 грн. на місяць – 50, решта за 4 грн.
Гроші на картці зберігаються та переходять на наступний місяць, а кількість 50% поїздок починається з 1 дня кожного місяця. 
- Квиток можна поповнювати в будь-якому терміналі «Etiket» по місту та метрополітені. 
- Електронний квиток школяра дійсний при наявності учнівського квитка, встановленого зразка (у тому числі для дітей з багатодітних родин, з сімей загиблих ветеранів, потерпілим від ЧАЕС, яким встановлено інвалідність, дітей з інвалідністю – що дає 100% пільгу на проїзд).
Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування електронний квиток дійсний при наявності «єдиного квитка», встановленої форми (затв. Наказом МОНУ від 19.06.1996 №216). 
- Учнівський квиток можна оформити в приймальні школи , надавши бланк квитка та фото 2х3 см .
- Електронний квиток видається на весь період навчання у школі(-ах) міста Харкова.
- При втраті квитка треба негайно повідомляти, з метою блокування картки. - Строк дії пільги триває з 01.09 до 30.06 щороку.
- Щомісяця потреба у видах транспорту може змінюватися.
- Звичайні школярі матимуть зелений колір квитка, учні пільгових категорій (100% безкоштовні) – блакитного. 
- На електронному квитку ззовні не має жодних персональних даних (прізвище, школа, пільга і т.ін.), - лише реєстраційний номер. 
Вся інформація знаходитиметься на внутрішньому чіпі, який зчитується лише валідатором у транспорті, турнікетом у метро або переносним пристроєм контролера наземного транспорту.
- Електронним квитком можна користуватися лише у замовлених та (до 01 числа місяця) проплачених видах транспорту.
- Не можна передавати електронний квиток іншій особі у використання. У разі виявлення цього факту, контролером вилучається квиток назавжди без права відновлення для власника.